Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí


Divadlo Rokoko slaví 100. výročí svého založení. Městská divadla pražská toto výročí připomínají od září do prosince. Chystají unikátní publikaci, jež bude mapovat umělecké aktivity Divadla Rokoko od počátků až po současnost, putovní výstavu archivních fotografií, z nichž některé budou k vidění úplně poprvé, různé kvízy, soutěže a slevové akce pro návštěvníky Divadla Rokoko. Oslavy vyvrcholí v prosinci speciálním představením 100 let ve 100 minutách plným významných hostů.

Výstava v Pasáži Rokoko
Od 1. do 31. prosince uvidíte v Pasáži Rokoko výběr z putovní výstavy ke 100. výročí Divadla Rokoko.

Živé vysílání Mozaiky z Divadla Rokoko
Ve čtvrtek 19. listopadu se z Divadla Rokoko živě vysílal speciální díl rozhlasového pořadu Mozaika věnovaný 100. výročí divadla. Hosty byli Ondřej Zajíc, Petr Svojtka, Jana Soprová, Veronika Gajerová a Jiří Janouch.
Záznam pořadu si můžete poslechnout ZDE.

Tobogan v pyžamu
V sobotu 5. prosince se na ČRo Dvojka vysílal speciální díl Toboganu v pyžamu, který se natáčel v Divadle Rokoko. Hosty Aleše Cibulky byli Eva Pilarová, Jan Vlasák, Ondřej Zajíc a Petr Svojtka. Záznam pořadu si poslechněte ZDE.