Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

Soutěže pro diváky

Od září do prosince, kdy v Divadle Rokoko proběhne slavnostní večer, pro vás chystáme spoustu zajímavých akcí a soutěží, díky nimž můžete 100. výročí slavit s námi!

Velká divácká soutěž

Od poloviny ledna 2015 najdete na každé vstupence fotografii některé z her uváděných v Divadle Rokoko. Nasbírejte do 30. listopadu 10 různých fotek, přineste nám je na pokladnu Divadla ABC nebo Rokoko a my vás zařadíme do slosování, které proběhne 1. prosince. Hlavní výhrou budou dva lístky na speciální benefiční večer, dále vylosujeme i dalších 50 výherců. kteří získají vstupenky na představení, trička, CD a mnoho dalších cen.

Týden za 100 Kč

Od 17. do 23. září pořídíte všechny vstupenky na zářijová a říjnová představení Divadla Rokoko za 100 Kč. (Vstupenky je nutné vyzvednout osobně na pokladnách divadel ABC a Rokoko. Akce platí na představení v režii Městských divadel pražských, počet vstupenek na osobu je omezen na 4 ks. Sleva se nevztahuje na Dámskou jízdu, hostující představení a pronájmy.)

Losování dárku na představení

Od 17. září každý čtvrtek vylosují herci před představením číslo sedadla, držitel vstupenky s tímto číslem dostane dárek.

Facebookové soutěže

Vždy 15. den v měsíci najdete na FB Městských divadel pražských soutěžní otázku vztahující se k Divadlu Rokoko a můžete vyhrát poukázku na 1+1 vstupenku zdarma.

Noc divadel

V sobotu 21. listopadu v rámci Noci divadel se bude promítat legendární inscenace Divadla Rokoko Smutek sluší Elektře v režii Miroslava Macháčka. Kompletní program Noci divadel najdete zde.